Kreatívna tvorba web stránok

Kvalitná web stránka je základom každej úspešnej spoločnosti a nosným pilierom dobrej marketingovej stratégie.

5 dôvodov prečo mať web stránku:

 1. Priestor

  Poskytuje neobmedzený priestor na prezentáciu vašej spoločnosti na dynamicky sa rozvíjajúcom informačnom centre, akým je internet. Web stránka je nielen nástrojom predaja produktov a služieb, ale aj prostriedkom vašej komunikácie s klientmi, či širokou verejnosťou.
  Je len na vás ako ju využijete.

 2. Dostupnosť

  Vaša web stránka je prístupná každému zo všetkých miest na svete,
  online 24 hodín denne - 7 dní v týždni.

 3. Užitočnosť

  Kvalitná www stránka je užitočná nielen pre verejnosť, vašich odberateľov či dodávateľov, ale aj pre vás samotných. Štatistiky web stránky vám prezradia okrem iného aj to, ktorá služba, alebo produkt je zaujímavá pre vašich potenciálnych klientov. Tým pomáha efektívne nasmerovať marketing vašej spoločnosti správnym smerom.

 4. Flexibilita

  Prispôsobte sa potrebám svojich zákazníkov. Jednoduchá a rýchla aktualizácia vašej web stránky je spôsob, akým najrýchlejšie informujete svojich aktuálnych aj potenciálnych klientov.

 5. Úspornosť

  10 prospektov, alebo jediná web stránka ? Kvalitná internetová prezentácia dokáže plnohodnotne nahradiť iné propagačné materiály a zároveň minimalizovať náklady na reklamu v ostatných médiách ( stačí uviesť adresu www ). Správne optimalizovaná web stránka vám prostriedky nielen ušetrí, ale predovšetkým zarobí.


Jednoduchú web stránku vám vyhotovíme už od 399 €.

Aké web stránky tvoríme ?

 • Statické a dynamické web stránky
 • Flash prezentácie
 • Internetové obchody ( e-shopy )
nahor
Copyright © 2019 Evelon, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.